Kierownik sprzedaży obszaru na północ

Dirk Mattukat
Barsinghausen-Egestorf/Dolna Saksonia
dirk.mattukat@debag.com+49 (0)170 2236049

Kierownik sprzedaży obszaru na wschód

Kevin Wussow
Berlin
kevin.wussow@debag.com+49 (0)172 205 55 39

Kierownik sprzedaży obszaru na zachód

Thomas Wollgarten
Oberhausen/Nadrenia Północna-Westfalia
thomas.wollgarten@debag.com+49 (0)173 516 06 24

Kierownik sprzedaży obszaru Badenia-Wirtembergia

Franz Hermanutz
Kutzenhausen/Badenia-Wirtembergia
franz.hermanutz@debag.com+49 (0)173 / 51 51 207

Kierownik sprzedaży obszaru na południowy zachód

Udo Sefrin
Bad Dürkheim/Nadrenia-Palatynat
udo.sefrin@debag.com+49 (0)173 / 51 54 082

Kierownik sprzedaży obszaru Bawaria

Tim Ehard
Fürth/Bawaria
tim.ehard@debag.com+49 (0)170 / 22 36 021

Osoba kontaktowa

Nasz zespół dystrybucyjny jest dostępny na całym świecie. Z przyjemnością służymy wsparciem w zakresie doboru odpowiednich urządzeń piekarniczych.

Oliver Theiß

Kierownik ds. dystrybucji / Sales Director

Dresdener Straße 89
D-02625 Bautzen
oliver.theiss@debag.com+49 (0)3591 360-309